Aksaray Diş Hekimi - Acil Diş Hastanesi Tel: 0533 582 82 79 Nöbetçi Dişçi

Full time açık hekim bulabilirsiniz.
Süt dişlerinden sonraki safha yani, kalıcı dişlerin çıktığı dönemde anne babaların çocukların ağız yapılarında herhangi bir problem fark ettiklerinde en kısa zamanda bir ortodontist uzmana gitmeleri gerekmektedir. Özellikle kalıcı dişlerin çıktığı 10-12 yaş aralığında oluşan bu tür patolojik durumlara müdahale edilmesi gerekmektedir.

+ 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi yanında inley onley dolguları da yapabiliriz.
+ Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi ağrı olmadan muhteşem şekilde uygulanmaktadır.
+ Nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları,
+ Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
+ Aksaray acil dişçi telefon numarası vardır,
+ Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. her zaman uyguluyoruz.
+ Çocuk diş doktoru kliniği bulunmaktadır.

Suratınızın yapısında bozukluk ile ilgili bir durum söz konusu ise öncelikle bir diş hekimine gidilmesi gerekmektedir. Çok sayıda ünlü simanın ziyaret ettiği diş kliniği, bu anlamda hastalarına referans oluyor. Gönül rahatlığı ile, kliniğin diş hekimlerine kendinizi teslim edebilir ve iyi bir tedavi hizmeti alabilirsiniz. Öncelikle bozukluk olup olmadığı, çenenin yanlış kapanması, çürük alttan eğri çıkmış veya üst üste çıkmış dişler varsa bunların teşhis ve tedavisinin yapılması gerekir. Ardından bir ortodonti uzmanına giderek bu bozukluğun giderilmesi sağlanmalıdır. Ortodonti uzmanı panaromik röntgen çekilerek dişlerin kökleri incelenir. Gerekirse ağız yapısının normale dönmesi için birkaç tanesini çekebilir. Bunun ardından bir takım ölçüler alınarak diş teli tedavisinin nasıl ve hangi seviyede olacağı belirlenir. Hastanın teli ne kadar süre ile kullanacağı ortodontist tarafından belirlenir.

Diş düzeltme işlerinde kullanılan diş tellerinin birçok çeşitleri bulunur. Aparey adı verilen tellerin, metal olanları, arka tarafa takılan braketler, görüntü açısından estetik olan braketler, şeffaf braketler ve renkli braketlerdir. Sağlığınız sağlığımızdır ilkesini hep kullanırız.