Cerrahpaşa Dişçi - Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0533 582 82 79
Nöbetçi Diş Hekimi

Mümkün olduğunca müşterilerinin diş sorunlarına ağrısız ve acısız bir şekilde çözüm getirme amacındayız. Bu amaçla sizleri düşünerek hareket ediyoruz.

A| Acil dişçi telefon numarası.
B| Gece açık diş kanal tedavisi,
C| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
D| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız çocuk diş çekimi
E| Cerrahpaşa bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
F| Tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi.

Garantili diş tedavileri yapılmaktadır. Güler yüzlü doktorları, yardımcıları ve personelleriyle her zaman hastalarına yardımcı olmayı ilke edinmektedir. Çocuklardan yetişkinlere her yaştan hastalarına hizmet vermektedir.Yeni teknolojileri kliniğinde kullanan klinikte dijital platformda planlamalar ve tedavi takipleri yapılmaktadır. Yeni teknolojilerle röntgen ve tedavi yapılmaktadır. Çocukların korkmadan dişlerindeki sorunlardan kurtulması sağlanmaktadır. Çocuk yaşında diş sorunlarının ileride daha büyük sorunlar yaratmaması için çözüm planlaması yapılmaktadır. İşinin ehli oldukça profesyonel bir şekilde uzun zamandır hastalarına geniş çaplı hizmet veren kurumsal bir firmadır.

Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen klinik doktorları yılların verdiği tecrübeyle tetkik, muayene, tedavi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her zaman kendini yenileyen klinik kendi alanındaki teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Hijyene en üst düzeyde önem veren klinikte bunu her yerde hissetmek mümkündür. Bu konu önemli ona göre dikkatli olalım. Her hasta özeldir prensibi ile yola çıkan klinik hastalarına yapılacak işlemlerin hazırlıkları, tedavileri ve sonrası ile ilgili gerekli bilgileri vermektedir. Her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan klinikte kullanılan malzemeler en iyi kalitede seçilmektedir. Kişiye özel tedaviler yapılmaktadır. Tedaviden sonra gerekli kontroller mutlaka yapılmaktadır. Yapılmaz ise problem olur.

Ayrıca hasta istese bile o hasta için uygun olmayan çözümler gerçekleştirilmez. Yanlış sonuçlar doğuracak uygulamalar kesinlikle uygulanmaz. Hastanın günlük bakımının nasıl yapılacağı konusunda yeterli bilgiler verilmektedir. Hastalarının bütçelerine uygun tedaviler uygulayarak, ekonomik çözümler getirmektedir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası birleştirilmektedir. Tam olarak belirlenir. Hizmet kalitesini hiçbir zaman düşürmeyen dişçi kliniğinde hastalar her sorunlarında başka alternatif düşünmeden bu kliniğe gelmektedir. Sizi de bekleriz.