Kavacık Diş Hekimi Tel: 0533 582 82 79 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Hastaya yapılacak yapılan iş ile kendi dişi arasındaki farkı göremeyeceksiniz. Hastanınız dişini kaybetmesi sonucu oluşan önemli sorunlardan biri de çene kemiğindeki mum gibi olan erimesidir.

1-) 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
2-) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3-) Çocuk diş çekimi ve dolgusu işlemli tedavileri,
4-) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
5-) Acil dişçi telefon numarası
6-) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.
7-) Kavacık nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları yapılmaktadır..

Şayet 18 yaşını doldurmamışsanız implant tedavisi uygulamaz. Tedavi sonucunda karşılaşacağınız sonucu gördüğünüz de gözlerinize inanamayacak gülüşünüzü saklamayı beceremeyeceksiniz. İmplantların amaçları arasında kemik erimesini azaltmakta bulunur. Hatta azaltmakla kalmayıp zamanla tamamen bu durumu sonlandırır. Böylelikle kemik erimesinden de kurtulmuş olacaksınız. Sağlık merkezlerine gelerek çalışan ekibin gücüne, mutluluğuna şahit olabilirsiniz. Yalnızca dişinizi yaptırmak için gitmenize gerek bile yoktur.

Uzmanlarımızdan bilgi almak için yardımlarını isteyerek kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Bu durum sizin için avantaj halini alırken hizmetlerin kalitesini görecek ortamın havasını gözlemleyeceksiniz. Ayrıca merkezimizde en uygun fiyatla karşı karşıya geleceksiniz. Sorularınızın cevabını alarak sağlıklı dişler yaratmak için aklında bir şüphe kalmayacaktır. İmplant tedavisinde yaşınızın 18 altında olmaması gerekmektedir. Ağız kokusu gibi problemlerle karşılaşmayacak dişinizi gerçek dişinizden ayırt edemeyeceksiniz. Kahkahalarınızı keyifle atacak kimseden çekinmeye gerek duymayarak dişlerinizi ön plana çıkaracaksınız. Ağız sağlığı poliklinik merkezinde sunulan hizmeti değerlendirerek uzmanların nazik ellerinden kurtulmak istemeyeceksiniz. Seansların süreleri yarım saat ve ya bir saat olmak üzere farklılık gösterirken zamanınızın bir kısmını feda edeceksiniz. Kendinizi önemseyerek dişlerinizi eski gücüne kavuşmuş olmanın yarattığı mutluluğa bürünecek korkularınızı rafa kaldıracaksınız. Güvenerek diş koltuğunuza gönül rahatlığı ile oturacaksınız. Bize güvenin ve rahatlayın.