Cihangir Diş Hekimi - Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0212 283 59 47 Nöbetçi Dişçi

%100 ağız ve diş hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde kalıcı çözümler sunulmaktadır. Hastaları ile aile olan klinik tedavi öncesi ve tedavi sonrası her zaman hastaları ile ilgilenmektedir.

* Bayramda ve tatil günlerinde açık diş terapisi,
* 24 saat açık diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti,
* Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
* Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
* Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var,
* Cihangir gece açık diş tedavisi protez tamiri,

Biz sağlık asistanları sürekli başarılı sonuçlar elde etmektedir. Kanal tedavisi gerekli olduğu durumlarda yapılmaktadır. İmplant tedavisi gerçekleştirilmektedir. Porselen implant, takma diş ve hasta için en uygun çözüm ne ise gerçekleştirilmektedir. Protez işlemi gerçekleştirilmektedir. Diş beyazlatma tedavisinde yeni teknolojilerle sağlıklı ve bembeyaz dişler garanti edilmektedir. Lazer teknolojisinden faydalanarak ağrısız acısız kalıcı çözümler getirilmektedir. Yirmilik dişlerin çekimi, çürük dişlerin çekimi yapılmaktadır. Çene yapısındaki bozukluklar nedeniyle gerekli olan ameliyatlar gerçekleştirilmektedir.

Disiplinli çalışmayı ilke edinen hekimler ve yardımcıları sağlıklı dişler için gerekli tedavileri gerçekleştirmektedir.

- Tamamen çürümüş dişlerin çekilmesi ve yerine uygun bir yöntem ile diş yapılması,
- Ağızda meydana gelen enfeksiyonlara karşın antibiyotik ile reçete yazma,
- Diş ipi, florid kullanımı ve diş bakımı konusunda hastaların bilgilendirilmesi.

Dişlerindeki estetik sorunlarından şikâyetçi olan hastaların dişlerinin estetiği sağlanmaktadır. Çenenin bölgesel şekilde tomografisi çekilerek tedavinin kolaylaşması sağlanmaktadır. Hastalarının dişlerinin sağlıklı olması, gülümsemesinin güzel olması amaçlanmaktadır. Gerekli cerrahi operasyonlarla dişlerin sağlığını garantili şekilde tedavi etmektedir.

Dişlerdeki düzensizlikler ortaya çıkarılarak çözüm alternatifleri sunulmaktadır. Ayrıca sağlıklı dişlerin kontrolleri yapılarak kalıcılık sağlanmaktadır. Köprü işlemi gerektiğinde yapılmaktadır. Yapılacak işlemlerin avantaj ve dezavantajları hastaya anlatılarak en doğru tedavi yöntemine karar verilmektedir. Karara saygılı olmak sizin elinizdedir.