Beylikdüzü Dişçi - Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0533 582 82 79
Nöbetçi Diş Hekimi

- Dişçiler genelde korkulan insanlar olsalar da artık işlemlerin birçoğu tamamen acısız olarak atlatılabilmektedir. İnsanların bu ön yargıyı kırması ve eğer bir sorun sezilmiş ise vakit kaybetmeden bir uzmana danışmaları gerekmektedir.

-| Beylikdüzü gece açık diş kanal tedavisi
-| Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
-| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri ayrıca damak kırıkları düzeltmesi
-| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız çocuk diş çekimi
-| 24 saat açık diş dolgusu tedavisi,,
-| Acil dişçi telefon numarası. burada bulabilirsiniz.

İyice araştırma yapılmalı ve güvenilir olmayan sağlık kuruluşlarından uzak durulmalıdır. Özel bir hastanede tedavi görülecek ise ilk olarak bütçeye uygunluğuna bakılmalıdır. Eğitim belgeleri araştırılarak güvenilir olup olmadığına karar verilmelidir. Zamanında müdahale edilen sorunlar kolaylıkla tedavi edilmektedir. Kaliteli bir sağlık kuruluşunda tedavi görüldüğünde bu tarz şüphelere gerek kalmaz. Yine de tedavi görülen merkeze kullanılan malzemenin ne olduğu ile ilgili sorular sorulabilir veya kanıt gösterilmesi istenebilir.Eğer sorun göz ardı edilip beklenmiş ise çoğunlukla tek çare diş çekim işlemi olmaktadır. Artık hemen hemen her sorunun bir tedavisi mümkündür. Daha sonra yaptırılacak olan işleme göre uzmanın daha önce yaptığı uygulamalara bakılmalıdır. Hastaların memnun kalıp kalmadıkları araştırılmalıdır. Bu tarz yorumlara internetten kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ayrıca uzmanın eğitim seviyesi de çok önemlidir. Sadece çürüklerde değil dış görünüş açısından rahatsız olunan noktalarda da bir uzmana başvurulabilir. Kırıklara protez yapılması gibi birçok yöntem mevcuttur. Bu örnekler çoğalabilir.

İlk yapılması gereken doğru sağlık merkezini seçmektir. Özellikle anestezi uygulanması gereken bir işlem yapılacak ise çok daha dikkatli olunması gerekmektedir. Bu tarz işlemler cerrahi olduğundan yanlış uzman seçiminde çeşitli komplikasyonlar ortaya çıkabilmektedir. Fiyatları ucuz diye gidilen sağlık merkezleri çoğunlukla ucuz malzeme kullanarak hastanın çeşitli sağlık sorunları yaşamasına neden olmaktadır. Diş tedavileri genelde masraflı olabilmektedir. Fakat çok para verip kötü ve ucuza malzeme kullanılması en korkulan olaylardan birisidir. İyi karşılanmayan bir olayla ilgisinin bulunduğu, o olaya karıştığı için dişleri sürekli ağrı yapabilir.