Karagümrük Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0533 582 82 79

Bu güzelim dişler sayesinde insanlar diledikleri gibi yiyecekleri tüketebilir, dış görünüşleri istedikleri güzel görünüme erişmiş olur. 24 saat açık diş hekimi kontrolünde rahat rahat gülebilirler.

-| Tam zamanlı açık diş dolgusu tedavisi,,
-| Gece açık diş kanal tedavisi
-| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
-| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
-| Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
-| Karagümrük acil dişçi telefon numarası.
-| Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulama teşhis tedavileri.

Anestezi uzmanı tarafından, bazı ilaçlarla hastanın bilinci açıkken oluşturulan derin uykudur.Genel anesteziden farklı olarak hasta, hekimden aldığı sözlü komutları yerine getirebilir. İşlem sırasında anestezi uzmanı, hastayı hipnoz ederek nabzını ve tansiyonunu takip eder. Yanlış beslenme, dişlere bakılmaması ve zarar verilmesi sonrasında dişlerde kırılmalar ve düşmeler başlayacaktır. Birçok insan bu konu ile alakalı çok fazla çalışma yapmayı tercih etmiyor.

Yapılacak protez uygulamalarında temel amaç, eksik olan dişlerin yerine yenilerini koymaktır. Şimdilerde ise pek çok farklı kategori insanların kullanımına sunulmuş durumda. Dolayısıyla insanların yapmaları gereken şey, en iyi diş protezi hangisidir araştırmasını doğru bir şekilde yapmaktır. İnsanlar genellikle bunun için kendilerine en yakın doktora gitmekte ve onların sunmuş olduğu şeyleri hiç bilgi sahibi olmadan yaptırmaktadır.

İnsanlar ancak dişleri kırılınca ya da düşünce işin ciddiyetini anlamaya başlıyorlar. En iyi diş protezi hangisidir sorusu da böylesi durumların ortaya çıkması sonrasında insanların birbirlerine en fazla sorduğu sorulardan bir tanesi oluyor. Bu kimi zaman iyi sonuçlara yardımcı olsa da protez söz konusu olduğu zaman ne yazık ki pek işe yaramıyor. Çünkü bazı insanların dişleri döküldükten sonra buraya protez yapılacağı zaman çok dikkatli olunması gerekmektedir. Kalitesinden emin olunmayan doktorlar tarafından yapılacak protezler sonrasında dişler ağza tam olarak oturamayacak ve bu durum da pek çok farklı sorunun ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Çocukların tedavileri yapıldıktan sonra geçen sürelerde tellerin altında bakteri oluşabilir. Tellerin sökülmesi aşamasında tellerin altında kalan kısımlarda bakteri oluşmuş ve o bölgelerde sararmalar meydana gelmiş olabilir. Ayrıca bu sarılıklar diş temizliğine önem vermemiş insanlarda da olabilir. Bu temizliğe gereken önemi vermemiş insanlarda tellerin altında oluşacak çürüklerde ayrı bir tedavi süreci oluşturacak sağlığınızı bozacaktır. Bu yüzden tellerin dişinizde kalma süresi boyunca diş temizliğine önem vermelisiniz. Önem vermezseniz ağrılara dayanmak zorunda kalırsınız.