Çağlayan Diş Hekimi Telefon: 0212 283.59.47 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Çenemiz ve iç kısmında oluşan tüm problemlerde diş yapısına en uygun uygulama ne ise gereğince kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

-| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
-| Acil dişçi telefon numarası.
-| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
-| Çağlayan gece açık diş kanal tedavisi
-| Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
-| 24 saat açık çocuk diş dolgusu tedavilerini yapıyoruz.

Tüm operasyonların öncelikli olarak sağlıklı ve güvenilir aşamalardan geçmesi için öncü olan diş doktorlarımız birçok alanda güvenilir olarak doğru uygulama gerçekleştirmektedir. Başta en sık yaşanan sorunlar arasında yer alan ağız içi boşlukların doldurulması için gerekli olan implantoloji dalında kusursuz aşamalar ile hastaların problemlerine kalıcı çözüm bulunmaktadır. Çene boşluğuna yapay kök takılarak gerçekleştirilen tüm tekniklerin alt yapısı olarak sağlanmaktadır. Profesyonellik gerektiren uygulamalar genel olarak uzamış süreç ile gerçekleştirilmektedir.

Kısa zaman içerisinde ağız içi yapısı ile bütünleşerek uygulama gerçekleştirilir. Isı ve sıcağa karşı oluşan hassasiyetin tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Eski zamanlarda sıklıkla kullanılan metal alaşımların yerine tercih edilen bir uygulamadır. İnsan yapısına hiç bir şekilde alerjik reaksiyon yaratmayan, çok uzun yıllar boyunca beden ile bütünleşerek kullanılabilen tekniğin en iyi şekilde uygulaması gerçekleştirilir. Işığı geçirmeyen ve doğala çok yakın görünen bir yapıya sahip olmaktadır. Sık olarak tercih edilen ve sürekli yoğun talep halinde istenen uygulama, en iyi şekilde profesyonel aşamalardan geçerek uygulanır. Diş eti hastalıklarına karşı birebir olan bir uygulamadır. Endodontist buna faydalı düşüncelere sahiptir.