Bağcılar Diş Hekimi - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi Tel: 0533 582 82 79

Hızlı tedavi uygulamaları;
Bu tedavi yönteminin daha kullanılmadığı zamanlarda dişlerdeki tellerin metalik olması ve kolayca başkaları tarafından fark edilmesi sebebiyle eski tip diş tellerine pek sıcak bakmamaktadırlar.

* Bağcılar bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi yardımları,
* Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
* Gece açık diş tedavisi protez tamiri
* Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
* Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
* Acil dişçi telefon numarası için sekreterini 24 saat açık diş kliniğimizden arayabilirsiniz.

Daha popüler olan görünmez diş telleri çoğu kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Tedaviye başlamadan önce hastalardan alınan ölçüler, bilgisayar ile sadece size özel braketler yapılıyor. Kişiye özel olarak yapıldığından çapraşık ve bozuk yapıda olan dişlerin düzgün görünmesini sağlarken, dişleriniz için estetik bir görünüm de sağlar. Özellikle tedavi yöntemi titizlik gerektirdiğinden, uzman hekimlerce yapılan tedavi ile çocuklar hayata daha farklı bakıyor. Bu sebeple çocukların hayatı olumlu yönde değişiyor. Yapılan yanlış bir işin doğurduğu sıkıntı ve üzüntüyü yaşamak.

Onlara göre çok zor olduğundan uzmanlık gerektirmektedir. Yurt dışında bu tedaviyi yapan hekimler diş hekimliği eğitiminden sonra bir de lingual ortodonti eğitimi için değişik programlara katılmaktadırlar. Hatta yaklaşık 2 yıl süren zorlu eğitimler de almaktadırlar. Birçok kuruluş bu teknik ile ilgili sınavlar açmaktadır. Sadece bu ileri düzeydeki eğitimi tamamlayan diş hekimleri ortodontist olabilir. Tüm diş hekimleri arasından sadece ’u ortodontisttir. Bu tedavi çok uzmanlık gerektirdiğinden tedavi için uzman bir hekim bulmanız şarttır.

Prof olmayan kişilerce yapılan bu tedavi beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Fakat ülkemizde bile diş doktoru olmayan kişiler bu sektörde hizmet vermektedirler. Yanlış hekime yaptırılan bu tedavi ile tedavi süresi uzamakta, başarısız sonuçlar alınmakta hatta tedavi masrafları daha da artmaktadır. İşinden çıkarılmak, görevine son verilmek gibi bişey olsa gerek.