Kocamustafapaşa Dişçi - Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0533 582 82 79
Nöbetçi Diş Hekimi

Mesai saatlerinde veya sonrasında dinmek bilmeyen acılar dendiği zaman piyasada akla direk porselen ile dişlerin kaplaması yöntemi sürekli olarak hemen gelir. Öncelikli şartnamemizde geçmektedir.

* Full time (24 saat) diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti,
* Bayramda ve tatil günlerinde açık diş terapisi,
* Kocamustafapaşa gece açık diş tedavisi protez tamiri
* Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
* Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var,
* Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
* Çocuk diş çekimi ve dolgusu + koruma hizmetleri vardır.

Temel amacı uzamamış çarpık dişlerin simetrisinde kırılmış, estetikliği bozulmuş ya da çürümüş dişlerin onarılmasında kullanılır. Genellikle en çok sararmış dişlerin kaplanmasında kullanılır. Dişleri sararan insanlar genellikle bu yöntemi tercih ederler. Dişini daha sert olan ürünlerle zorlamayacak ve dişlerinizi aşırı sıkmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun sebebi sararan dişi en kolay bu yöntemle beyazlatırlar. En hızlı yöntemler arasında yer almaktadır. Ayrıca implantların en üst tabakasını da bu kaplamalar oluştururlar.

Kaplamalar yapıldıktan sonra gerekli özenli bakımı yapmanız gerekmektedir. Bu bakımları yapmaz iseniz porselenler de sararacak ve daha kötü sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabileceksiniz. Dişlerinizi aşırı derece de sert bir cisimle zorlarsanız dişleriniz zarar görecek ve kırılmak zoruna kalacaktır. Ayrıca sigara, alkol, gazlı içecek gibi ürünler dişlerinizin aşınmasına ve daha çok sararmasına neden olacağı için zararlı ürünlerin tüketimini bırakmak zorunda kalacaksınız. Aksi takdirde daha sağlıksız dişlere sahip olmak zorunda kalırsınız.

Hastanın istekleri ve gerekli ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan operasyonları kapsamaktadır. Porselen diş kaplama tedavi yöntemi kendine has kaplama markaları ile de çeşitlilik göstermektedir. Bu markaların üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi ile piyasadaki fiyat aralıkları artmakta ve azalmaktadır. Metal takviyeli olan kaplamalar günümüzde en dayanıklı ve en uzun süre kullanıma sahip ürünlerdir. İçerdiği demir alaşımları ile kaplama daha mukavemetli bir özellik kazandırılmış olur. Demir alaşımlı kaplamalarda piyasa durumuna göre de farklılık gösterebilir. Tabi bu durumlar diş hekimi koşulları ile de değişebilir. Ama tabi genelde piyasa koşullarında ki fiyatları metal kaplamaları üreten firmalar belirler. Karşısındakini kurnazca konuşturarak ağzından söz almak, istediğini öğrenmek çürükleri temizleyebilir.