Tarabya Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0212 283 59 47
Full Açığız

Midemizi tıka basa doldurmanın yanı sıra konuşmak için de sağlıklı dişlere ihtiyaç duyulmaktadır. Aksi bir durumda yani dişlerin eksik olması ya da olmaması durumunda kişiler gerek fiziki gerekse psikolojik anlamda bu durumdan etkilenebiliyorlar.

. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
. Tarabya gece açık diş tedavisi protez tamiri,
. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,
. Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
. Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
. Çocuk diş (24 saat açık olarak)çekimi ve dolgusu uygulaması!

Otantik görünen üçgenlerin meydana gelmesini engellemek adına öncelikli olarak yapılması gereken şey, dişlere doğru bir şekilde bakım uygulamaktır. Bakım denildiği zaman pek çok kişi çok pahalı fiyatlara yapılan diş bakımlarını düşünürler. Gerçekte durum çok daha farklı. Profesör araştırmalarında görüşülecek doktorlar tarafından da söylenebileceği gibi en doğru diş bakımı, düzenli olarak dişlerin fırçalanmasıdır. Çarşambayı perşembeye bağlayan gün içerisinde yenilen yiyeceklerin dişlere zarar vermesi de engellenmiş olacaktır.

Ufak yaşlardan itibaren dişler uzman bir pedodontiste emanet edilmeli. Özellikle de küçük yaştaki çocukların düzenli olarak dişçiye gitmesi demek, dişlerde ve damaklarda meydana gelebilecek sorunları çok daha erken dönemde tespit edilmesi anlamına gelecektir. Böylece başta diş teli tedavisi olmak üzere pek çok farklı tedavi için ne kadar önce çalışmalara başlanırsa elde edilecek sonuçlar o denli başarılı olacaktır. Ancak bu tedavilerin doğru bir şekilde yapılabilmesi adına ilk olarak doğru diş doktorunun seçilmesi gerekiyor. Aksi durumda yapılacak doktor seçiminin sonrasında ne yazık ki dişler yanlış işlemlerden ötürü ciddi anlamda zarar görebiliyor. Bir şeyi devamlı olarak düşünmek, bir fikre sürekli olarak zihninde yer vermek ve zihni onunla meşgul etmek size hiç fayda sağlamaz.

Cahil olan ailelerin çocukları için diş doktoru araştırması yaparken çok dikkatli olmaları gerekmekte. Çünkü şimdilerde pek çok farklı uzman doktor alternatifi arasından doğru seçimi yapmak adına gerekli olan tüm çalışmaları yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Saygılarımızı sunarak sizleri selamlayıp cümlelerimi sonlandırıyorum.