Kurtuluş Diş Hekimi Tel: (0212) 283.59.47 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Bahis konusu olan akşam veya geceleri yapılan diş tedavileri olduğu zaman insanların büyük bir kısmı birbiri ardına ortaya çıkan yeni tedavi şekillerini incelemeye çalışıyorlar.

1.) 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
2.) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3.) Çocuk diş çekimi ve dolgusu tedavisi.
4.) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi
5.) Acil dişçi telefon numarası
6.) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.
7.) Kurtuluş nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları itina ile yapılır.

Eskiden yapılması imkansız hale gelen tedaviler sayesinde insanlar dişlerinde oluşan sorunların ardından artık neler yapması gerektiğini biliyor. Mükemmel kişilikseçiminin yapılmasının sonrasında ise artık sıra implant tedavisine geliyor. Doktor ilk olarak hastanın detaylı bir ağız muayenesini yapar. Burada genel olarak sağlık durumu ile alakalı bilgi sahibi olunur, diş etlerinin tedaviye ihtiyacı olup olmadığını anlar. Zamanın ilerlemeye başlaması ile birlikte artık insanların ağızlarındaki dişleri dökülmeye başlayabiliyor.

Üstelik bu dökülme çoğu zaman kontrol edilemiyor. Tüm dişlerin dökülmesinin ardından ise artık protez tedaviler için araştırmalar yapılmaya başlanıyor. Dişlerde hiçbir şekilde bir dayanak noktası olmadığı zamanlarda ise klasik tarzda protezler yapılmak zorunda kalınıyordu. Konuşan bir kimseyi seve seve ve dikkatlice dinlemek.

Artık insanlar bu konuda implant çalışmaları sayesinde ağızlarında diş olmadığı zaman bile artık insanlar diledikleri tarzda protez işlemlerini kolaylıkla yapabiliyorlar. Çenede bulunan diş eksikliği sonrasında çene kemiğinin üzerine ya da içerisine diş doktorları tarafından vida yerleştirilir. Böylece ortaya koyulacak olan bu altyapı ile birlikte çenede protezi bir yapı oluşacaktır. Sevindirici bir söz söyleyene ne güzel diş, hoş ağızın ile söyledin anlamında kullanılır.