Beyoğlu Diş Hekimi - Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0212-283 59 47 Nöbetçi Dişçi

Hayvan hipopotam maymun insan olsa da diş sağlığı çok önemlidir. Hem dış görünüşü hem de genel sağlığımızı etkilemektedir. Fakat günümüzde çoğu insan orada yaşanacak olan rahatsızlıkları göz ardı ederek hayatlarına devam etmektedirler.

1.) 24 saat açık dişçi ile ağrısız çocuk diş çekimi (bebek dişçimiz yoktur.)
2.) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3.) Nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları
4.) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi
5.) Beyoğlu acil dişçi telefon numarası
6.) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi.

Bir çürük oluşmuş ise onun gelişmesine ve tedavisi mümkün olmayan bir hale gelmesine neden olmaktadır. Teknoloji geliştikçe bu alanda da büyük gelişmeler olmaktadır. Çoğu rahatsızlığın tedavisi kolaylıkla yapılabilmektedir. Tedavi sürecinde tek bir uzmanla çalışılmalıdır. Her seferinde farklı bir hekim görmek hem hastanın rahatlığı hem de tedavi süreci açısından doğru değildir. Doğru uzman seçimi çok da kolay olmamaktadır. Dişlerinizin genel bakımını ise, periyodik aralıkla diş hekimine gelerek gösterebilir ve muayene olabilirsiniz. Türkiye genelinde sağlık merkezi konusunda en zengin olan şehirlerimiz İstanbul, Adana, Kayseri gibi büyükşehirlerdir. Bu tarz şehirlerde sağlık merkezi ya da özel hastaneler çok fazla olduğundan seçim yapmak çok daha zor olmaktadır. İstanbul’da diş yaptırmak isteyen çoğu insanın yöneldiği mıntıkadır. Eğer daha önce gidilen ve memnun kalınmış olan bir uzman varsa devamlı ona gidilmesi korku hissini minimum düzeye indirmektedir. Sürekli hekim değişmesi gerilim hissini arttırarak hastanın dişçiden uzaklaşmasına neden olabilir.Doktorlar açısından en gelişmiş ilçelerden biri ve geleneksel semti ise başlıcadır. Burada ki sağlık merkezlerinde tedavi gören hastaların çoğu memnun kaldığından talep fazladır.

Sadece diş çekimi yapılacak ise her özel hastanede olduğu gibi burada da fiyatlar ortalama 50 ile 75 TL arasında değişmektedir. Diş çekimi fiyatları sağlık merkezine göre de değişmektedir. Her sağlık merkezi aynı fiyat çerçevesinde gitmese de fiyatlar birbirine yakındır. Pahalı bir operasyon geçirilecek ise iyice araştırılıp fiyat alınmalı ve bütçeye en uygun olan sağlık merkezi tercih edilmelidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızı sunuyoruz.