Büyükçekmece Diş Hekimi Telefon: 0533 582 82 79 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Vücudumuzun en önemli organlarından biri olan dişler, zamanla alınan zararlı maddelerden dolayı çeşitli sorunlar çıkarmaktadır. Alınan besinler ağız yoluyla mideye gönderilmektedir.

1-) 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
2-) Akşam gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3-) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
4-) Büyükçekmece nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları,
5-) Acil dişçi telefon numarası
6-) Bayram ve tatil günlerinde açık çocuk diş ağrılarını giderme işlemleri.

Önce besinler dişler vasıtası ile öğütülmektedir. Bu sebepten ötürü her türlü zararlı maddeler ve besinler çeşitli hastalıklara ve iltihaplara yol açmaktadır. Eğer bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaz ise büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Buna ek olarak takılan tellerde sağlık için oldukça önemlidir. Bu teller ağız hattının düzelmesine ve yamuklukların giderilmesine neden olmaktadır. Çocuklar için ayrıca oyun parkı da mevcuttur. Hekimler sayesinde çocukların kişisel gelişimine de ayrıca katkıda bulunmaktadır. Günün her saati açık olan tüm bu sağlık hizmetlerini yapmaktadır. Profesyonel dişçiler ile hastalardan daima tam not almaktadır. Ayrıca klinikte yer alan çeşitli sosyal aktiviteler ile işlemler eğlenceli ve acısız gerçekleştirilmektedir.

Elemanlar gece gündüz ayaktadır. Aniden gelişen olaylar için de ek odalar bulunmaktadır. Ağrıların veya acıların ne zaman geleceği belli olmadığı için daima acil hizmetler odası boş olarak bekletilmektedir. Klinik içerisinde yer alan doktorlar, bu sektörde uzun yıllardır çalışma gösteren ve lisans üstü eğitim almış uzman kişilerdir. Üstelik tüm işlemler kısa bir sürede yapılmaktadır. Hemde oldukça kısadır. Verilen hizmetler arasında, diş çekimleri, tel takımı, ortodonti, kanal tedavisi, ağız kontrolleri ve beyazlatma gibi hizmetler yer almaktadır. Klinik içerisinde bulundurduğu ekipmanlar son teknoloji malzemelerdir. Bu malzemeler tam donanıma sahiptir ve hastada herhangi bir acı ve ağrı oluşmamaktadır. Bu sizin için dikkate alınması gerekebilir.