Küçükköy Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0533 582 82 79

Kendimize ya da gagamıza gereken önemin verilmesi günümüze çok önemli bir husustur. Dişlerimizin sağlığı, temizliği vücudumuzda ki diğer organlarımızı da etkilemektedir.

1-) 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi, pededonti bölümümüz 3-12 yaş arası çocukların diş problemleri ile ilgilenmektedir.
2-) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3-) Küçükköy nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları,
4-) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
5-) Acil dişçi telefon numarası
6-) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.
7-) Çocuk diş çekimi ve dolgusu işlemli tedavileri.

Bilim adamlarının keşifleri sayesinde dişlerimiz beyaz ve sağlıklı görünmektedir. Bu beyazlıklar ve dişlerin sağlıklı olması sayesinde dişlerimiz daha güçlü bir yapıya ulaşmıştır.

Bazı taktikler olarak keşfedilen ve dişlerimize güç kazandıran yöntemler arasında diş fırçalamak gelir. Gün içerisinde yediğiniz içtiğiniz her yemek dişinizde bakteri oluşumunu tetikleyecektir. Bu bakteriler dişlerin içine yerleşerek dişlerinizin direncini kıracak ve dişlerinizden olmanıza neden olacaktır. Çok genç, toy ve tecrübesiz olmak ile uzman arasında çok fark vardır.

Günde en az 2 kez sabah, öğle ve akşam yemeklerden sonra yapacağınız diş fırçalamalarınız yemekten sonra oluşacak bakterileri temizleyecek ve bakteri oluşumunu engelleyecektir. Ve bu sayede daha sağlıklı daha beyaz dişleriniz olacaktır. Tabi dişlerinizi fırçalamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur. Bunların başında öncelikle diş hekimlerine danışarak diş hekimlerinin sizler için önerdiği diş fırçası ve diş macununu kullanmanızdır. Kendi diş yapılarınız için diş fırçanızın sertliğini doğru seçmelisiniz. Ve her 3 ayda bir diş fırçanızı yenilemeniz gerekmektedir. Bu yöntemleri doğru bir şekilde uygular iseniz daha sağlıklı daha güçlü daha beyaz dişlere kavuşmuş olursunuz. Eziyete uğrayan bir kimsenin yaptığı bedduanın etkisini göstermesidir.

Diş ipleri dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanılan iplerdir. Dişler için özel üretilen diş ipleri diş taşlaşmalarını önlemek için üretilmiştir. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra dişlerinizin arasında kalan yemek artıklarını temizlemek için üretilmiş bu ürün diş fırçalarının ulaşamadığı ya da yetersiz kaldığı bölgeleri rahatlıkla temizlemek için kullanılır. Her zaman bekleriz efendim.