Çengelköy Dişçi - Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0533 582 82 79
Nöbetçi Diş Hekimi

Ağızda meydana gelen ciddi boyutlu bozukluk ve orantısızlıklar, görünen ve ya gizli olarak fark etmeksizin belirli müddet tek kullanımı tercih edilerek sorun giderilmektedir.

. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
. Çengelköy gece açık diş tedavisi protez tamiri,
. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,
. Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
. Acil dişçi telefon numarası için sekreterimizi akşam iş çıkışı da dahil olmak üzere 24 saat açık olarak wp üzerinden randevu isteyebilirsiniz.

Çarpıklıklar ağız bakımını engellediği gibi birçok alanda yaşamı olumsuz etkilemektedir. Alınabilecek diğer hizmetler ise aşağıda yazdığım gibidir.

\ Protez yapım ve kullanım aşamaları,
\ 20 yaş arası çıkan dişlerin tedavisi,
\ Ağız ve çene cerrahi operasyonları,
\ Lazer tedavileri,
\ Protez,
\ Periodontoloji alanlarıdır.

Üstteki gibi birçok alanda hizmet sunulmaktadır. Diş yapımında en önemli unsurlardan biri ise, klinikte son derece profesyonel ve kusursuz hizmet gerçekleştirilmesi için, anti bakteriyel operasyon odalarında gerçekleştirilmesi gerekir. Uzmanın daha önce uyguladığı tedaviler incelenmeli ve eğitim durumuna dikkat edilmelidir. Tedavinin başarılı olabilmesi için hastanın daha rahat olması gerekmektedir. Çoğu insanın dişçi fobisi olduğu bilinen bir gerçektir. Diş tedavisinde yaş sınırlaması olmadan her yaşa özel muayene ve tedavi aşamaları uygulanmaktadır. Diş tedavileri denince akla İstanbul gelmektedir.

İstanbul’un en gelişmiş ilçelerinde bulunan kliniğimiz sekreteri arandığında başvurulması gereken ilk yerdir. Özellikle Çamlıca bölgesi sağlık merkezleri açısından oldukça gelişmiştir. Diş hekimi seçimi tedavinin başarılı olması açısından son derece önemlidir. Fakat buna rağmen tedaviyi uygulayacak olan sağlık uzmanı ayrı olarak araştırılmalıdır. Sağlık kuruluşunun kalitesi ile uzmanın kalitesi doğru orantılıdır. Teraziye benzemesi sebebiyle mantıklı düşünebilirsiniz.