Rami Diş Hekimi Tel: 0533 582 82 79 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Polikliniğimizde çalışan uzman asistana başvurduğunuz zaman sizlere net bir dolgu modelini söylemek istemezler ve bu zamana kadar kullandıkları markaları, tedavi sonrasında herhangi bir sorun olup olmadığından bahsederler.

. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
. Rami gece açık diş tedavisi protez tamiri,
. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,
. Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
. Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
. Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulaması.!

Bunun ardından 24 saat açık diş hekimine karar vermek size kalacaktır. Ama kısa bir araştırma yaptığınız zaman tıbbi ürünler dalında implant üreten firmalardan bazıları lider ünvanını çoktan kazanmıştır bile. Geçerliliği devam eden ve çoğu doktor tarafından uygulanan implantlar ithal olarak elde edilmektedir.

Geliştirildiği ilk günlerden bu yana tedavide kullanılan malzemeleri geliştiren ve üretici konumunda olan ülkelerin başında gelmektedir. Bundan dolayı bu ülke menşei kaynaklı üretilen ve yapay diş kökü tedavisinde kullanılan malzemeler, ülkemizde yer alan birçok diş hekimi tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra Birleşik Devletler’ de geliştirilen markalar da ülkemizde çokça kullanılmaktadır. Diş eksikliğinin bulunduğu bölgeye göre farklı implant çeşitleri üreten bu firmalar, çalışmalarını her geçen gün artırmaktadır ve artık diş çekimlerinin olduğu ilk günden itibaren bu tedavinin uygulanmasına ikan sağlamaktadır.

Hastalarda büyük başarı yüzdesiyle yapılan bu tedaviye olan ilgisiyle, birçok aldatıcı firmaya rastlamak da mümkündür. İnsanın sağlığını hiçe sayan bu firmalar, kendisini tedavi öncesinde değil tedavi sonrasında hasta şikayetleriyle belli etmektedir. Bu nedenden dolayı tedaviye başlamadan önce diş hekiminizle bir görüşme yapmalı ve nöbet diş çekimi hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Daha önce kullanılmış ve herhangi bir yan etkiye yol açmamış ürünler sizin için tercih edilebilir olmalıdır. Bunun yanı sıra tedaviyi yaptıran kişilerle görüşmek size farklı fikirler de sunacaktır. Bünyesinde bulunan hastane klinik ortamlarında doktorlar hizmet vermektedir.