Beyazıt Diş Hekimi Tel: 0533 582 82 79 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Yabancıların uğrak yeri olan güzel ilçesinde bulunan klinik hizmetleri karşı tarafın zıttındaki yerin geneline göre yoğun olarak bulunmaktadır. Bunları da bilmenizi istedim.

- Beyazıt bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
- Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
- Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
- Gece açık diş tedavisi protez tamiri
- Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisileri,
- Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz
- 24 saat açık çocuk diş terapi teşhis iletişim hizmetilerini bulabilirsiniz.

Varılan konum ve insan yoğunluğu sebebi ile her gün yüz binlerce insan buradan geçmekte çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Bu insan yoğunluğu eğlence için olduğu kadar da sağlık için de burayı ziyaret etmekte. Dişlerimiz, vücudumuzda bulunan en sert maddeleri bünyesinde bulundurmakta ve yıllarca zarar görmeden işlevini sürdürebilecek kadar da dayanıklı olmaktadır. Ancak ilçe içerisinde bulunan acil diş klinikleri dahilindeki son teknoloji cihazlar ile bu problemler uygun maliyet, acısız ve hızlı bir şekilde yapılabilmekte ayrıca vücudumuzun bu en sert yapılarını korumak için de gerekli yöntemler herkesin uygulayabileceği şekilde kolay ve pratik bir şekilde anlatılmaktadır.Ancak çağımızda değişen beslenme şekilleri, stres, sigara ve alkol gibi maddi manevi zarar kaynakları sebebi ile erkenden deforme olabilmekte ve çeşitli kontrol ve tedavilere ihtiyaç duyulabilmektedir.

Aslında yediğimiz her şeyi öğütmeye başlayan kısmı minedir. Diş minesi, tamamen kalsiyumdan oluşan ve yüzyıllar geçse daha dayanabilen vücudun en sert kısmıdır. Mine, cansızdır yani içerisinde iletimi sağlayan sinirler ve iletim kanalları yoktur bu sebepten yaşadığımız acılar diş minesinde değil altında bulunan diş köklerinde meydana gelmektedir. Mine yavaş yavaş oluşan bir maddedir. Vücuda giren kalsiyum, yavaş yavaş organik ve yumuşak olan alt kısmın üzerinde birikir ve mineyi oluşturur. Hamilelik döneminde alınan ilaçlar yahut yararsız beslenme bebekte kötü bir ağız yapısına sebep olabilir. Her zaman bekleriz efendim. Unutmayalım ki biz sizin için varız.