Teşvikiye Dişçi - Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0533 582 82 79
Nöbetçi Diş Hekimi

Akşamın bir saatinde poliklinik çalışanları ile yapılacak görüşmelerde aradaki iletişim, sonrasında yapılacak kontroller e tedavilerde kişilere oldukça büyük bir fayda sağlayacaktır. 1-) 24 saat açık asistan ile ağrısız diş çekimi
2-) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3-) Teşvikiye nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları,
4-) Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi,
5-) Acil dişçi telefon numarası
6-) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır.
7-) Çocuk diş çekimi ve dolgusu işlemli tedavileri. Ailenin herhangi bir ferdi diş doktoruna gittiği zaman sorunlarını çok daha rahat bir şekilde karşı tarafa iletebiliyor. Böylece kısa bir süre içerisinde en doğru sonuç da elde edilmiş oluyor. Diş doktoru seçimindeki diğer bir etken ise doktorun tecrübesi olacaktır.

Yapılacak detaylı tedavilerde en etkili sonuçların alınması adına ilk olarak doktorun tecrübesine ve bu konuda daha öncesinde yapmış olduğu çalışmalara bakılmalıdır. Daha sonrasında ise eğer ki bu doktora gitmiş olan kişiler varsa onlarla iletişime geçilmeli. Doktorun hasta ile arasındaki doğru ilişki, rahatsızlığın tam olarak belirlenmesi ve tedavi sürecinin nasıl yapıldığı gibi konular genel olarak en fazla önem kazanan konular arasında yer almaktadır. Kaliteli bir diş doktoru, dişlerdeki sorunlar ve tedavi yöntemlerini ayrıntılı bir şekilde karşı tarafa iletecektir. Uygun bulduğu bir düşünce kafasına yerleştirmak cümlesinde olduğu gibi sabit fikirli olmayın.

Böylece kişi nelerin yapılacağını bilmesinden dolayı kendini rahatlatacaktır. Şimdilerde artık insanlar diş tedavileri konusunda geçmiş dönemlere oranla çok daha rahatlar. Bunun en büyük nedeni ise artık pek çok farklı sistemin özel olarak hazırlanmaya başlaması. Kişiler günümüzde bir taraftan mümkün olan en iyi yöntemler ile dişlerdeki sorunlar giderilirken diğer bir taraftan da eskiden çok pahalıya yapılan implant gibi tedavileri taksitle ucuz fiyatlara yaptırabiliyorlar. Bu sayede de artık dişerde herhangi bir nedenden dolayı sorun meydana geldiği zaman kişiler hiçbir şekilde zorlukla karşılaşmadan en iyi diş doktorlarına giderek onların sunmuş oldukları avantajlardan kolaylıkla yararlanabiliyor. Günümüzde ne yazık ki birçok kişi dişçilerden korktuğu için yalnızca dişleri ciddi oranda ağrımadan doktora gitmeyi reddediyor. Halbuki dişlerde sorun oluştuğu zaman ne kadar erken teşhis edilirse, yapılacak tedavi o kadar hızlı ve ağrısızdır.