Güngören Diş Hekimi Telefon: 0533 582 82 79 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Her zaman ağrılarınız olduğunda sürdürülebilir faaliyetlerimizden faydalanabilirsiniz.
| Tam zamanlı açık çocuk diş dolgusu tedavisi,
| Gece açık diş kanal tedavisi,
| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
| Güngören bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
| Acil dişçi telefon numarası 24 saat açık doktor kontrolündedir.

Burada oyuklar oluşturan bakteriler diş etlerinde de ciddi enfeksiyonların ortaya çıkmasına neden olur. Bunun yerine oluşan durumun kendi başına giderilebileceğini düşünüyorlar. Halbuki dişlerde bir kere çürük olduğu zaman ona zamanında müdahale edilmemesi demek, daha sonrasında dişi kaybetmeye kadar varacak ciddi sonuçların beraberinde gelmesi anlamına geliyor. Dişlerdeki çürüklerin oluşmasında en büyük etken yanlış şekilde beslenmek.

24 saat açık klinik marketi aşırı şekerli yiyecekler yemek, gazlı içeceklerin tüketilmesi, sert yiyeceklerin ağızda kırılmaya çalışılması ya da dişlerin gereksiz yere zorlanması gibi durumlar sonrasında dişlerde ciddi anlamda sıkıntılar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Diş tedavileri pek çok kişinin ne yazık ki hak edildiği kadar önemsemediği tedaviler arasında yer almakta. Öyle ki insanlar dişlerinde çürükler ya da kırılmalar olsa dahi iletişime geçmek istemiyorlar.

Daha önce bir konuda anlaşarak aynı şeyi yapmak ya da söylemek. Sorunların ilk aşamalarında genel olarak insanlar bu durumdan habersizdirler. Çünkü bakterilerin ortaya çıktığı dönemde herhangi bir ağrı sızı duyulmaz. Örneğin yemekten sonra dişlerin fırçalanmaması sonrasında burada bakteriler ciddi anlamda üremeye başlıyorlar. Dişin üzerinden bir süre boyunca alınmamaları demek, daha sonrasında bu bakterilerin dişlerin iç kısmına kadar gelmesi anlamına geliyor. Böylesi sorunların önüne geçmek adına yapılacak olan şey ise oldukça basit. Öncelikli olarak yapılması gereken şey belirli aralıklarla düzenli olarak diş hekimlerine muayeneye gitmek. Çünkü bu muayeneler esnasında dişler temizlenmekte ve herhangi bir sorun meydana gelmeye başlıyorsa onun önünün kesilmesi hedeflenmektedir. Bir kişinin bildiği şeyleri ustalıklı konuşmalarda ona sezdirmeden öğrenmek gerekebilir.