Maçka Diş Hekimi - Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: (0212).283 59 47 Nöbetçi Dişçi

Ekranlarımızda gösterilen diş ağrısı geçiren ürün reklamlarına kulak asmamalı diş hekiminizin sizin için önerdiği tedavi yöntemini ilk şart olarak bilmelisiniz.

A| Tam zamanlı (haftanın 7 günü 24 saat) açık diş dolgusu tedavisi,
B| Gece açık diş kanal tedavisi,
C| Nöbetçi diş hekimi kliniği protez tamiri,
D| Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi ile ağrısız diş çekimi
E| Maçka bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi genel uygulamalarımızdır.
F| Acil dişçi telefon numarası.
G| Çocuk genç bebek diş çekimi ve dolgusu + fissür inley onley örtücü..

Sizin için daha sağlıklı daha beyaz dişlerinizin olmasına neden olacaktır. Ayrıca televizyonlarda sokakta insanlardan duyduğunuz kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeniz sizin daha sağlıksız dişlerinizin olmasına neden olabilir ve diş kaybı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bu hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bugün dünyanın hangi ülkesine giderseniz gidin, dişleriniz için kaliteli bir tedavi seçeneği aradığınızda ilk sıralarda sizlere implant uygulamaları listelenir. Gerek kalitesi gerek estetikliği ile bugün alternatif hiçbir tedavi yöntemi implant protezlerinin eline su dökemez. Böylesine kullanışlı ve uzun ömürlü olan implant alternatif avantajları arasında neler yer almaktadır? Sizin için, tüm alternatif avantajları listeledik. Ona göre ayarlama yapabilirsiniz.

Estetik görüntüsü bu tarz tedavilerin en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Doğal dişler ve diş etleri ile uyumlu bir görünüşe sahip olan protezler estetik açıdan son derece doğal gözükerek, dışarıdan çıplak göz ile yapay diş oldukları tespit edilemez. Yapay protezinizin girinti ve çıkıntıları adeta gerçek dişleriniz ile aynı ölçülere sahip olup, bu yönüyle de estetik bir görüntü sunar. Ayarlanabilir beyazlık skalası, yapay dişlerinizin diğer dişleriniz ile kombinlenmesine olanak tanıyarak fark edilebilirliğini neredeyse imkansızlaştırır. Ayrıca, konumunun belirlenebilir özellikte olması, adeta inci gibi sıralı dişlere kavuşmanıza sebep olur. Çene kemiği içerisine çakına vida sayesinde, dışarından bir metal çıkıntısı gibi aykırı renk ve objeler ile muhatap olmazsınız. Her yönüyle size estetik bir ağız içi kazandırır.

Yalıtımsal özellik kazandıran protezler, implant alternatif avantajlarından bir başkasını oluşturmaktadır. Isıya karşı güçlü bir yalıtım sağlayan protezleriniz, mevcut dişlerinizin yerine ihtiva edilmesinin yanı sıra diş etine ısının iletilmesini engelleyerek, bazı diş eti problemlerinin de önüne geçer. Dünya ve ahiret işlerinde birbirlerinden ayrılmayan kimseler; kan bağı olmaksızın maneviyat olarak kurulan kardeşliktir.