Ulus Diş Hekimi Telefon: 0212-283 59 47 - Acil Diş Hastanesi
Nöbetçi Dişçi

Balta girmemiş orman gibi olan natural gaga sayesinde insanlar diledikleri şeyleri kolaylıkla yiyor, konuşmalarında herhangi bir sorun meydana gelmiyor. Farklı nedenlerin ortaya 24 saat açık olarak çıkmaya başlaması ile birlikte bu durumda da ciddi anlamda değişimler meydana gelmeye başlıyor.

* Bayramda ve tatil günlerinde açık diş terapisi,
* Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti --
* Ulus gece açık diş tedavisi protez tamiri
* Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
* Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var,
* Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
* Çocuk diş çekimi ve dolgusu + koruma.

Kendinden çoğalan problemlerin en büyük nedenlerinin başında ise dişlerin doğru şekilde kullanılmaması gelmekte. Dişlere iyi bakılmamasının ardından köklerinde çürümeler başlar. İlk zamanlar pek çok insan bu konuda herhangi bir müdahalede bulunmayı düşünmez. Ancak ilk dişin düşmesi ile birlikte sorunlar da büyümeye başlar. Kan akışını artırarak hedeflenen bölgeye daha fazla oksijen gitmesini sağlarken, soğuk terapi ise kan dolaşımını yavaşlatır, vücuttaki iltihap ve ağrıyı azaltmaya yardımcı olur. Çünkü bu durum aynı zamanda ciddi sorunların ortaya çıktığının da bir göstergesidir. Diş etlerinde meydana gelen sorunların büyümesi demek, daha sonrasında diğer dişlerin de aynı şekilde düşmeye başlayacağının bir işaretidir. Dövmeye benzemesi yüzünden pek işarette sayılmaz.

Kokuşmuş insanlar artık farklı alternatiflere bakmaya başlar, protez tarzı yöntemlerde iyi sonuçları almak isteyebilirler. Çünkü bazı kişilerin ağız yapıları oldukça farklıdır. Böyle olunca da ne kadar istenirse istensin fark etmez ortaya istenilenin çok daha dışında kötü bir sonuç çıkabilir. Bazı kişilerin ise tüm dişleri dökülmüştür ve istedikleri tarzda bir protez yaptırmaları için gerekli olan şey implant olarak adlandırılan yapay diştir. Teknisyen ile birlikte ise insanların bu konuda çok fazla düşünmelerine gerek kalmadı.

bazı kendini bilmez cahillerin yaptığı araştırmalarda da görüldüğü üzere implantlar, geleneksel tarzdaki protez ve köprülere oranla çok daha iyi düzeyde konuşma ve çiğneme fonksiyonunu ortaya koymaktadır. Ağrıyı yok etme yöntemi ile birlikte kişilerin yüzlerine de doğal bir görünüm gelmiş olur. Çünkü takma diş kullanan insanların çok büyük bir kısmının yaşamış olduğu sorunların başında, ortaya çıkan yapay görüntü gelmektedir. Diş ağrısı semptomları arasında şişme, sertlik, kızarıklık, yanma hissi dengesizlik çatırdama sesi gibi olmaktadır.