Şirinevler Diş Hekimi - Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0533 582 82 79 Nöbetçi Dişçi

Bir takım acaip şekilli doktorlar çok ağrılı dişlerin tedaviye gerek duyulmadan direkt olarak iğne yapıpta ağrıyı dindirmeye çalışıp büyük iş başardıklarını sanarlar.

* Bayramda ve tatil günlerinde açık diş terapisi,
* Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti,
* Şirinevler gece açık diş tedavisi protez tamiri
* Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
* Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var,
* Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
* 24 saat açık çocuk diş çekimi ve dolgusu + koruma.

İnsanlar hiç sorgu sual olmadan hemen tedaviye başlıyorlar. Ya insan bir sorar, bu nasıl iyimi kötümü diye. Fakat bu işlemin sonrasında dişler ciddi anlamda farklı sorunlar ile karşı karşıya kalacaktır. İnsanların büyük bir kısmı ise zamanlarının az olmasından dolayı ortodontik tedaviyi yaptırmak istemiyorlar. Bu tarz durumlar içinse özel çözümler bulunmakta. Kişiler ortodonti tedavisi yaptırmadan direkt olarak bu uygulamayı yaptırmak istiyorsa, diş hekimleri öncelikle dişleri incelemeli ve bunun sonrasında da dişlere tam bir kaplama işlemi yapılmalıdır.

Genellikle pek çok kişi bu tarz uygulamaların çok uzun süreceğini zannederler. Bundan dolayı da dişlerinde ortaya çıkan sorunları gidermek adına en geç zamanda diş doktorlarına gidiyorlar. Halbuki gerçekte bu durum tahmin edilenden çok daha kısa süreler içerisinde halledilebilecektir. Uygulamalar için öncelikli olarak kişilerin ağız yapıları dikkatli bir şekilde incelenecektir. Sonrasında ise ana dişler bu kaplamalar için yaklaşık olarak 1 mm olacak şekilde tıraşlanır. Bu küçültme işleminde temel amaç ana dişlerin kaplamalar ile sorunsuz olarak birleşmesidir. Arada boşluk ya da çok dar olması durumunda kaplamalar kişileri ciddi anlamda zorlayabilir. Bu tarz kaplamalar sabit bir diş protezi olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Böylece altta kalan dişler korunacak, bununla birlikte de istenilen güzel görüntü ortaya çıkmış olacaktır. Kişiler bu kaplama tekniği sayesinde konuşma ve çiğneme problemlerini başarılı bir şekilde ortadan kaldırıyor. Eğer ki dişler kırılmış, hasar görmüş ya da zayıflamışsa bu kaplamalar sayesinde dişler kaplamaların altında iyileşmeye başlayacaktır. Bununla birlikte eğer ki dişlerde çekilme varsa diğer dişlerin bu esnada var olan boşluklara doğru kaymaları da kaplamalar ile birlikte engellenmiş olur. Günümüzde artık insanlar bu tarz dişleri en uygun fiyatlara kolaylıkla yaptırabiliyorlar. Bunun sonucunda da artık aynaya baktıkları zaman kendilerini istedikleri gibi güzel bir görüntüye erişerek sağlıklı bir diş yapısına da kolaylıkla sahip olabiliyorlar.