Harbiye Acil Diş Hastanesi Nöbetçi Dişçi Tel: 0212 283 59 47

İçinde kalbi olan kişilerin büyük bir kısmı dişçi seçimini mümkün olan kalibrasyonel aşamada yapmayı istiyor. Çünkü genel olarak ülkemizdeki insanların büyük bir kısmında dişçi korkusu olabiliyor

*/ Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi
*/ Full time çocuk diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti --
*/ Harbiye gece açık diş tedavisi protez tamiri
*/ Bayramda ve tatil günlerinde 24 saat açık diş terapisi,
*/ Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var,
*/ Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.

Böylece çocuklar dişlerine en iyi şekilde baktıklarından dolayı hiçbir sorun yaşamadan uzun zamanlar boyunca dişlerini istedikleri gibi kullanmaya devam etmiş olurlar. Ayrıca dişlere bakmanın en iyi yolu, düzenli olarak temizliklerini yapmaktır. Her gün yemeklerden sonra yapılacak fırçalama işlemi sonrasında dişlerin üzerindeki bakteriler buradan gideceği için diş etleri ve dişler herhangi bir sorun ile karşı karşıya da kalmamış olacaktır. Basit bir çürük sonrasında bile kişiler hiç düşünmedikleri bir anda dişlerini kaybedebilirler. Ya da durdurulamayacak enfeksiyon sonrasında ağızlarında tahmin edilenden çok daha büyük sorunlar da çıkabilir.

Böylece kişiler diş sorunları ile alakalı artık her seferinde diş hekimlerine gitmekten de kendilerini alıkoymuş olacaklar. Ancak kimi zaman ne kadar dikkat edilirse edilsin fark etmez dişlerde ciddi anlamda sorunlar meydana gelebilir. Bunu yenmenin en güzel yolu ise çocukluktan itibaren ailelerin kendi çocuklarını düzenli olarak dişçiye götürmeleridir. Bu tarz durumlarda ise insanlar hiç vakit kaybetmeden diş hekimleri ile iletişime geçmeliler. Ancak diş doktoru seçimi yaparken de dikkat etmek gerekiyor. Şimdilerde her ne kadar pek çok farklı diş hekimi bu konuda başarılı hizmetler vermeye devam etse de aralarından mümkün olan en doğru seçimi yapmak önemli. Yani sağlam bir dişin gereksiz yere çekilmesinin ardından hastaya istediğinden farklı bir protez yapılmak zorunda kalınabilir.

Daha önce söylediğinin tersini söylemeye başlamak, özellikle de ilerleyen yaşlardaki kişilerin dişlerinde meydana gelen sorunların giderilmesi adına mutlaka yapılacak tedaviler konusunda uzman, kaliteli bir kadroya sahip diş hekimleri ile görüşülmeli. Aksi bir halde protez ya da implant gibi tedavilerde çok sıkıntılı durumların ortaya çıkma ihtimali oldukça yüksektir. Üstelik bazı sorunların çözümünde geri dönüş de mümkün olmayabilir. Bu tarz durumların önüne geçmek adına ise kişilerin mutlaka en uygun ve kaliteli hizmet veren diş hekimleri ile iletişime geçmesi ve hızlıca tedaviye başlaması gerekiyor. Birini gereksiz sözler söyleyip çok konuşmak yolu ile şaşırtmak, dikkatini dağıtıp aldatmak gibi boş telefon açmayınız.