İçerenköy Diş Hekimi - Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0533 582 82 79 Nöbetçi Dişçi

Daimi şekilde yapılan klinik çalışmalarımızın geneli aşağıda detaylı olarak sıralanmış, siz değerli hastalarımıza gereken özeni göstermişizdir. Hemde kanıtlı olarak;

1.) 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
2.) Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
3.) Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi vs. bulunmaktadır. İçerenköy nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları yapılıyor.
4.) Cumartesi ve pazar günü açık çocuk diş hastanesi diş dolgusu tedavisi
5.) Acil dişçi telefon numarası.

Buda gereksiz zaman kayıplarını daima yaşatmaktadır. Sağlığımızı etkilememsi için bakımlar düzenli yapılmalıdır. Ağrılı olan diş tedavisinin kalitesi ne kadar yüksek olursa acı hissi kaliteye bağlı olarak azalmaktadır. Ayrıca fiyatı etkileyen durumlar içerisinde diş hekimin kalitesi de ve dişe uygulanacak işleme payı da bulunmaktadır. Dişte ne kadar çok işçilik payı bulunursa fiyatta buna bağlı olarak yükselme göstermektedir.

Braket ile tedavi yöntemi çok uzun süre ve emek gerektiren bir tedavi yöntemidir. Teller takıldıktan sonra gerekli bakımlar zamanında yapılması şarttır. Gerekli bakımlar yapılmadığı takdirde diş tellerini takma süresi uzamaktadır. Tellerin altında oluşacak bakterilerim oluşumu diş içerisinde çürük oluşumunu tetikleyecek ve diş kaybına neden olabilecektir. Bakteri oluşumuna engel olabilmek için diş hekiminizin tavsiyesiyle uygulayacağınız bakımlar bakteri oluşumuna engel olarak dişlerinizi koruyacaktır. Ayrıca diş hekimi seçimini de dikkat ederek seçmek size zaman kaybı yaşamamanıza neden olacaktır.

Maliyetler konusuna dikkatli bir araştırma yaparak cebinize en uygun tel fiyatlarını bulabilirsiniz. Bu tedavi yöntemini uygulamadan önce bir değil birkaç diş hekiminden ve klinikten fiyat almanız ve birden fazla diş hekimine muayene olmanız gerekmektedir. Farklı farklı yapılan muayeneler sonucunda kafanızda oluşacak fiyatlardan kendi cebinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca diş telleri için kalite araştırması yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Her ürünün kalitesi farklılık gösterdiği gibi ömrü de bunlara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca bazı kalitesiz ürünler iltihap problemi yarattığı için sağlığınıza ciddi ölçüde zarar verebilecektir. Diş telini taktırmadan önce kalitesini de iyi araştırmak gerekmektedir. Doğru seçilmiş bir diş hekimi tedavi sürecinde sizin de rahat edebileceğiniz anlamına gelir. Verilen tavsiyelere uyulduğu takdirde süreç kolaylıkla atlatılabilir hale gelecektir. Çok ve manasız, saçma sapan, tutarsız sözler söyleyen adamları adam olarak görmeyin.