Ataköy Dişçi - Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0533 582 82 79
Nöbetçi Diş Hekimi

Biz mahluklar genel olarak dişleri ağrıdığı zaman bir kliniğe gitmeyip kendileri tedavi etmeye çalışırlar. Bu tarz konularda tedaviyi geciktirirler. Geciktirmemek gereklidir.

. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
. Ataköy gece açık diş tedavisi protez tamiri,
. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,
. Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
. Acil dişçi telefon numarası için sekreteri arayabilirsiniz.
. Çocuk Diş çekimi ve 24 saat açık diş dolgusu uygulaması!

Görülen durumlarda hem tedavi masrafı artar hem de tedavi süresi tahmin edilenden de uzun süre olur. Birçok kişi yapılacak bu tedavi için en etkili sonucun ancak ilerleyen dönemlerde alınabileceğini düşünür. Bundan dolayı da genç yaşlarda sorunlar meydana geldiği zaman bu durumu çok fazla önemsemezler.

Sorun kişilerin iskelet yapısında ise erken yaşlarda yapılacak olan tedavi hiç olmadığı kadar önemli olacaktır. Sorunların ortaya çıktığı aşamalarda bu tedavinin gerçekleşmesi demek, henüz bu durum çene yapısını tam olarak ciddi şekilde etkilemeden müdahalede bulunulması gerekecektir. Bu dönemde erken yaşta tedavinin önemi düşünülenden çok daha yüksektir. Diş yapısında bulunan bozukluklar ve çapraşıklıklar sonrasında ağız bakımı düşünülenden de zor olacaktır. Bunun sonucunda ise diş çürükleri meydana gelmeye başlayacaktır. Çenede bulunan dengesizlikler sonrasında ise fonksiyon yetersizlikleri ve ağrıları meydana gelir. Bu durumlar ise kişileri yalnızca fiziki anlamda etkilemeyecektir. Bununla birlikte kendilerini psikolojik olarak da kötü hissetmeye başlayacaktır. gelmek ve randevu oluşturmak isterseniz, müşteri temsilcisinin whatsapp numarası ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Öyle ki insanlar hangi yaş grubunda olursa olsun fark etmez en uygun fiyatlara diledikleri tedaviyi yaptırabilecektir. Böylesi durumlarda ise önemli olan şey, doğru doktoru bulmaktır. Tüm noktalara dikkat edilmesinin sonrasında ise bütün sorunlar kısa sürede ortadan kalkacaktır.İnsanlar genel olarak bu tedaviye ne zaman başlanması gerektiğini bilemezler. Genel olarak herhangi bir yaş sınırlaması olmayan bu işlemler içinse genel olarak 6 – 7 yaş aralığında düzenli olarak diş doktoruna gidilmesi gerekir. Bu sayede ilk kalıcı dişlerin çıkmaya başladığı dönemlerde her türlü sorun hızlı bir şekilde giderilmeye başlanır. Ancak genel olarak insanlar bu konuda yüksek fiyatlı olmasından ötürü tedaviden çekiniyorlar. Günümüzde ise artık bu durumda ciddi değişimler meydana gelmeye başladı. Özellikle de diş çapraşıklığı sorunu gibi durumlarda her yaşta istenilen tedavi kolaylıkla yapılabilecektir.