Merter Dişçi - Acil Diş Hastanesi Telefonu: 0533 582 82 79
Nöbetçi Diş Hekimi

Surat yamukluğu kişileri gerek fiziksel gerekse psikolojik anlamda etkilemektedir. Çene ve yüzde oluşan değişime dayalı bozuklukların giderilmesi için yapılan tedavilerdir. Ağrı Klinikleri, kronik ağrılı hastalara yaklaşımla teşhis ile tanı planlamasını sağlar.

1. Bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi
2. Full time diş dolgusu tedavisi yenileme hizmeti
3. Merter gece açık diş tedavisi protez tamiri,
4. Nöbetçi diş hekimi kliniği ile ağrısız diş çekimi,
5. Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi kanal tedavisi vs. var.
6. Acil dişçi telefon numarası için sekreteri 24 saat arayabilirsiniz.
7. Çocuk diş çekimi ve dolgusu uygulaması!

Kalıtımsal ya da yapılan yanlışlıklar sonrasında meydana gelen olumsuz durumlar ilk başlarda insanlara çok ciddiymiş gibi gelmez. Çünkü onların yemek ve konuşma ihtiyaçlarını herhangi bir sorun olmadan gideriyorlar. Böyle olunca da ekstradan bir tedavi yaptırmak da istemiyorlar. Halbuki erken dönemlerde sorunların belirlenmesi, braket sistemi ücreti konusunda çok daha düşük oranlarda tedavilerin yapılmasına imkan tanımış olacaktır.

Bazı yerlerin genetik olarak ortaya çıkan bu nedenler kimi zaman ise gelişim esnasında yapılan yanlışlıklardır. Bunun en büyük nedeni ise sorunların giderilmesi adına verilecek kararın gecikmesi sonrasında ise normalde tahmin edilenden kısa bir süre içerisinde yapılabilecek, bunun ardından da insanlar hiçbir şekilde sorun yaşamadan bu tedavileri yaptırmaya imkanları olacaktır. Ancak zamanın ilerlemeye başlaması ile birlikte ağız ve çene yapısındaki değişimler ciddi oranda etkilemektedir. Bu değişimlerin birçok farklı nedeni bulunmaktadır. Dişlerde ve çene yapısında oluşan bu durumlar genel olarak çapraşıklık olarak da ifade edilmektedir. Çapraşıklığın durumuna bağlı olarak ortodonti tedavisi maliyetlerinde değişimler meydana gelmektedir. İnsanların büyük bir kısmı neden tedaviye ihtiyaç duyduklarını bilmezler. Her zaman yerimize sizleri de almaktan gurur duyarız.